Sesja wizerunkowa

Wizerunek biznesowy jest istotną częścią komunikacji PR-owej i marketingowej. Powoduje, że nasz rozmówca utożsamia z nami naszą firmę i naszą ofertę. Naszym wyglądem, strojem, postawą warunkujemy nasz sukces, a na pewno zwiększamy szanse na jego osiągnięcie. Nasza oferta może wydać się bardziej profesjonalna, innowacyjna i konkurencyjna, a rozmówca potraktuje nas z pełną powagą, szacunkiem i zainteresowaniem.

Warto więc zadbać o najlepszy wizerunek biznesowy, a głównym sposobem na jego wykreowanie jest profesjonalna  fotografia biznesowa. Sesja zdjęciowa może być zrealizowana w otoczeniu Twojej firmy lub na stonowanym tle w studio lub we wskazanym przez Ciebie miejscu.

 

 

 

 

Zapraszam na:

  • Sesje biznesowe

Zdjęcia portretowe w różnych kadrach, które później mogą być wykorzystywane w CV, serwisach biznesowo-społecznościowych (linkedIn, goldenline) jak i materiałach wizerunkowych Twojej firmy (strona www, prezentacje, foldery).

  • Sesje zawodowe

Zdjęcia związane stricte z zawodem którym się zajmujesz, a więc oryginalne portrety z rekwizytami w studio lub miejscu Twojej pracy.

  • Sesje grupowe

Zdjęcia wielu osób wzmacniające wizerunek drużynowego podejścia do realizacji przedsięwzięć Twojej firmy. W zależności od ilości osób oraz miejsca sesji są realizowane całościowo lub pojedynczo i później montowane do jednej grafiki.

Oferta jest przygotowywana indywidualnie do potrzeb klienta i jest zależna od takich czynników jak miejsce wykonywania sesji, ilość osób, ilość zdjęć oraz ich przeznaczenie.

 

ZAPYTAJ O WYCENĘ >

 

Zobacz także:

KONTAKT:


Piotr Furtak
tel.:
501287159
e-mail: piotr@furtak.waw.pl